ARTEMIS-NAK HAKKINDA

Dog Doe

İzmir merkez olmak üzere 2000 yılından bu yana aralıksız olarak ev esyası, büro, askılı tekstil, mobilya, elektronik esya gibi degerli esya nakli yapmaktayız. Yılların tecrübesiyle deneyimli, uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bütün esyalarınızı A dan Z ye sarıp özel kolilerle ambalajlıyoruz. Esyalarınızı güvenilir bir sekilde evinize tasıyıp monte ediyoruz. Firmamızın prensibi en güvenilir hizmeti kaliteli ve basarılı bir sekilde yerine getirmektir. Firmamız, müsterilerine özellikle evden eve tasımacılık konusunda en iyi hizmeti vermeyi ilke olarak benimsemistir. Sektör içinde edindigimiz tecrübe müsterilerimize en iyi sekilde yansıtılmaktır. Amacımız müsteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

ARTEMIS-NAK COMPANY

Firmamız müsterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir sekilde üstlendigi görevlerini basarı ile yerine getirerek, bu günlere gelmis ve yine aynı tempo ve dikkatle çalısmalarına devam etmektedir. su an da firmamız gelisiminde büyük ilerlemeler göstermis olup üstlendigi ise uygun araç ve kullandıgı malzemelerde kaliteyi ve güvenligi yükseltmistir. Firmamız, siz müsterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayısı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediginiz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

ARTEMIS-NAK COMPANY
Jim Dow

ARTEMIS NAK

 • Evden eve ve Sehiriçi Sehirlerarasi Yük tasimaciliginda sektörün en ileri gelen firmalarındandır. Diger firmalardan farkli olarak sorun tanıma ve is takip sistemi, sorunlarda acil lojistik destek gibi ek proseslerle hizmetlerini güçlendirmistir. Birinci ilkemiz " MÜSTERİ MEMNUNİYETİ " temel alınarak hizmet verilir

  ARTEMIS-NAK COMPANY
  Dog Doe
 • Nakliyenin bu kadar kolunda islevi olan firmamizda her evden eve nakliye isi expert elemanlari tarafindan ekip amirleri yetkilendirilerek takip edilir. Eger simdiye kadar hiç Yesim Evden Eve Nakliyat ile tasinmadi iseniz bizimle tanısmak, tasınmak ve gerçek hizmeti ögrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir.ilgili departmanlarimiz size hizmet hazirdir.

  ARTEMIS-NAK COMPANY
  Jim Dow
 • Misyonumuz ; Profesyonel bir hizmet anlayısıyla, müsterilerimizin tüm taleplerine süratli ve eksiksiz bir sekilde cevap vermektir. Bizi basarılı ve güvenilir kılan çalısma anlayısımızın temelinde, tüm müsterilerimize, tedarikçilerimize ve çalısanlarımıza uzun vadeli, tatminkar imkanlar sunmamızdır.
  Vizyonumuz ; Nakliye hizmetini en ekonomik ve kaliteli biçimde sunmaktır.

  ARTEMIS-NAK COMPANY
  Sam Doe