ARTEMIS-NAK EVDEN EVE NAKIMACILIK

IZMIR Merkezli Firmamız, Profesyonel ve Kurumsal nakliyecilik hizmetleri vermektedir, Günümüzde ev eşyalarını almak çok zordur, insanların binbir emekle ve taksitle aldığı ev eşyaları taşınırken, Acemice iş yapıldığında bu eşyalar zarar görebilir, ev sahibinin belki de daha taksidini bitirmediği beyaz eşya kullanılmaz hale gelebilir, Merdivenaltı firmalara ev taşımanın kaçınılmaz sonuçlarından biri de budur, Firmamız Deneyimli elemanlarla sigortalı olarak ev taşımaktadır, sadece evden eve taşımacılık konusunda uzmanlaşmış kadrolu personellerle hizmet veren firmamızda eviniz taşıtmak için teklif alabilir, zahmetsiz ev taşıtmanın farkına varabilirsiniz.


SEHİRLER ARASI NAKIMACILIK

IZMIR Sehirler Arası Nakliyat Hizmetleri veren Firmamız Transmar Nakliyat, IZMIR' den Tüm Türkiye' ye Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Sunmaktadır, Evinizin Eşyaları Artık Bize Emanet, Sürekli Bakımlı Olan kapalı kasa kamyonlarımızla eşyalarınız en ücra yerlere bile sarsılmadan, kırılmadan gidiyor, Evinizi Şehirler arası taşıtmak için bizleri arayabilir bizden Fiyat alabilirsiniz

OFİS-İSYERİ ARASI NAKIMACILIK

IZMIR ofis ve işyeri taşıma konusunda tecrübelerimiz sayesinde ofis ve büro mobilyalarınız ile eşyalarınızı güvenle ve sorunsuzca taşıyoruz. Ofisinizdeki Çelik Kasaları bizlere belirttiğiniz takdirde Özel Kasa Taşıma Elemanlarıyla hizmet veriyoruz, Ofis ve büro taşımacılığı öncesi uzman ekibimiz işyerinizde gerekli tespitlerde bulunarak bir taşıma planı hazırlar. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için gerekli notlar alınır ve hangi sıra ile ofis taşımacılığı yapılacağı belirlenir. Ofisten ofise taşıma işleminde ofis mobilyalarınız taşıma öncesi hazırlanan taşıma planı çerçevesinde yeni ofisinde tespit edilen yerlere ekibimiz tarafından yerleştirilir. Transmar Nakiyat IZMIR ofis taşımacılığı sırasında mevcut işlerinizin aksamaması açısından cumartesi ve pazar günleri ve Gece Saatlerinde de taşımacılık hizmeti vermektedir.

FOTOGRAF ALBUMU

Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap
Card image cap